КОНТРОЛЬ КЛІЩІВ ТА ІНШИХ ДРІБНИХ ШКІДНИКІВ

Африканський циклон, що завітав до нас двома хвилями в квітні і приніс із собою аномальну для того періоду теплу погоду, суттєво вплинув на розвиток рослин, хвороб та шкідників, як в цілому і на кліматичну ситуацію наступних місяців. Одним із наслідків теплої та сухої погоди є спалах розвитку та поширення кліщів.

Вже на початку літа кліщами масово уражуються не лише садові, а й польові культури, зокрема в південних та центральних регіонах сильно страждають посіви соняшнику, сої і навіть є перші пошкодження посівів кукурудзи.

Звісно аграрії намагаються боротися і використовувати акарициди, але цього року ринок вже стикнувся з нехваткою дієвих акарицидів, так як подібний спалах розвитку кліщів не спостерігався вже більше 5 років. А попереду ще довге спекотне літо і активний розвиток кліщів в садах та на овочах.

Окрім того, для овочів та плодових культур окрім ефективності акарицидів має дуже важливе значення їх безпечність, яка впливає на якість вирощеної продукції. Фермеру необхідно виростити «чистий» врожай без залишків пестицидів, адже плодово-овочева продукція в більшості випадків споживається свіжою, "з лану до столу".

Тож фермерам варто підготуватися і підібрати дієвий засіб, який би був з однієї сторони максимально ефективним, а із іншої – максимально безпечним для споживачів свіжої плодово-овочевої продукції.

ЩО РОБИТИ?

Застосувати СІЛКЕР - інноваційний засіб для фізичної іммобілізації шкідників, що складається з суміші силіконових полімерних сполук.

  • СІЛКЕР є безпечною альтернативою хімічним засобам захисту рослин (інсектицидам та акарицидам), але має біологічну активність на тому ж рівні, що й традиційні засоби!
  • Препарат ефективно контролює павутинних кліщів, білокрилок, личинок щитівок, попелиць, трипсів, листоблішок та має надзвичайно широкий спектр застосування.
  • Застосовується на плодових деревах, ягідних, овочевих, зернових культурах, декоративних деревах і чагарниках.
  • СІЛКЕР може бути використаний у бакових сумішах з хімічними засобами захисту рослин.

ЯК ДІЄ СІЛКЕР?

СІЛКЕР має контактну швидку дію на шкідників. Більшість дрібних шкідників, на які потрапив препарат, гинуть протягом 1 години, а окремі види попелиць гинуть протягом перших 5-10 хвилин. Після обробки розчином препарату на чутливих шкідниках утворюється полімерна сіткоподібна структура, яка впливає на важливі функції їх життєдіяльності: обмежує рух, блокує дихання та ускладнює харчування на рослині. Кліщі, як найдрібніші шкідники, дуже чутливі до дії СІЛКЕР.

ЯК ЗАСТОСУВАТИ?

При застосуванні СІЛКЕР на польових культурах ми рекомендуємо використовувати обприскувачі, обладнані спеціальними повітряними рукавами із примусовим осадженням крапель. Така техніка дозволяє працювати при вищій швидкості вітру та якісно оброблювати поверхню рослин, суттєво покращуючи покриття нижньої сторони листи, де саме і харчуються кліщі.

Для контролю попелиць та кліщів на плодових деревах СІЛКЕР слід застосовувати з нормою витрати 0,12-0,15 % розчин, на овочевих культурах норма застосування варіюється від 0,05 до 0,15% розчину, в залежності від виду шкідника та культури на якій застосовується препарат.

ПРЕПАРАТ Є ПОВНІСТЮ БЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ЛЮДЕЙ! СПОЖИВАТИ ПЛОДИ ІЗ ОБРОБЛЕНИХ РОСЛИН МОЖНА ВЖЕ НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ.

 За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників "Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.