КОНТРОЛЬ КЛІЩІВ У САДУ

Протягом червня в Україні панує спекотна погода – вдень стовпчик термометра сягає позначки +30…+35°С, а вночі опускається до +20 °С. У той самий час в Центральній та Західній частині країни має місце і висока вологість повітря, спричинена нещодавніми рясними опадами. Сукупність наведених факторів сприяє активному розвитку кліща на плодових культурах, зокрема на яблуні та груші.

Крім звичайного глодового та бурового плодового кліща також з’явилися кліщі поржавлювачі (мікро-кліщі).

Візуально виявити присутність даних видів кліщів на плодових деревах можна, якщо спостерігається покручене листя. Почервоніння на зворотній стороні листа свідчить про наявність кліща Шлехтендаля і галового кліща на груші.

Для ефективної боротьби з кліщами, уже за перших ознак появи шкідників у саду ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» рекомендує застосувати бакову суміш:

САНМАЙТ, ЗП – ефективний акарицид, що контролює кліщів на всіх фазах розвитку та починає діяти вже через 15 хвилин після обробки, має високу ефективність проти кліща Шлехтендаля.

АКАРАМІК, КЕ – новий сучасний інсекто-акарицид, що проникає всередину листа та впливає на кліщів як на верхній, так і на нижній стороні листа. Крім кліщів контролює попелиць, трипсів, медяниць (листоблішок).

СКАБА, КЕ – органосиліконовий ад’ювант з властивостями «супер-розвопсюдження».

Рекомендуємо завжди додавати СКАБА, КЕ до бакових сумішей з акарицидами для підсилення їх ефективності за рахунок кращого покриття поверхні листа, в тому числі на зворотному боці.

Подбайте про захист урожаю вчасно!

За консультаціями звертайтесь до провідного спеціаліста ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» з садівництва

 Андрія Осикового, моб.: +38 (050) 469-39-33,

або телефонуйте до Головного офісу: +38 (044) 494-37-04