КОНТРОЛЬ ШКІДНИКІВ КОЛОСУ - ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ ПОСІВІВ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

Станом на ІІІ декаду червня в Південному та Центральному регіонах України ранні сорти озимої пшениці вже дозріли і починається збір врожаю. Проте в Західних, Північних областях та в північних районах Центральної України стан посівів коливається від цвітіння до наливу зерна. І саме в цей час шкідники завдають останньої атаки, пошкоджуючи колос та молоде зерно. Традиційними шкідниками в цей період є хлібні клопи, трипси, хлібні жуки та подекуди попелиці.

На сьогоднішній день на ринку існує чималий вибір інсектицидів для застосування в цю пору. Але, враховуючи цьогорічні умови, потрібно чітко зважити економічну складову використання препаратів та пам’ятати про температурні регламенти застосування інсектицидів, адже зараз на полях стоїть спека, і ефективної роботи пестицидів можна досягнути, застосовуючи їх в ранковий, вечірній час або вночі, якщо це можливо.

Для посиленого контролю комплексу шкідників, в тому числі трипсів та клопів, експерти «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують застосувати потужний контактно-системний двокомпонентний інсектицид ІНАЗУМА із нормою застосування 0,24 кг/га.

Препарат має явно виражену контактну дію та проявляє залишковий ефект на сисних шкідників за рахунок своєї системної дії.

В разі незначного заселення посівів шкідниками, де в основному домінують клопи, чи в ситуації, коли потрібно максимально заощадити кошти, ми рекомендуємо використати ефективний піретроїдний інсектицид Ф’ЮРІ з нормою застосування 0,1 л/га.

Для посилення дії інсектицидів в складних погодних умовах цього року ми рекомендуємо до бакової суміші обов’язково додавати ад’юванти, наприклад, препарати СКАБА (50 мл/га) чи ВАЙС ПРО (0,1-0,15 л/га).

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.