КОНТРОЛЬ ЗЛАКОВИХ БУР’ЯНІВ ТА ПАДАЛИЦІ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР У ПОСІВАХ ОЗИМОГО РІПАКУ

Засміченість посівів ріпаку озимого падалицею зернових культур та злаковими бур’янами в осінній період є традиційно дуже високою та може призвести до суттєвих втрат врожаю й погіршення перезимівлі. Тому застосування спеціальних протизлакових гербіцидів є звичною та виправданою практикою.

Одним із найкращих рішень для ефективного контролю однорічних та багаторічних злакових бур’янів, а також падалиці зернових культур є застосування грамініциду ТАРГА СУПЕР, КЕ.

Цей препарат поєднує у собі високу ефективність та надійність контролю всіх злакових бур’янів з високою селективністю по відношенню до культури. Препарат слід застосовувати по вегетуючим злаковим бур’янам коли вони досягли фази 3-5 листків у однорічних злакових бур’янів із нормою застосування 1,0 – 1,5 л/га. Якщо ж посіви мають значну забур’яненість багаторічними злаковими бур’янами (наприклад пирієм повзучим), то норму витрати потрібно підвищити до 2,0 л/га. Найефективніший контроль пирію повзучого досягається тоді, коли він досягнув висоти 10-15 см.

На сьогоднішній день, на ринку України представлено досить багато генеричних препаратів, проте вони не завжди можуть показати стабільну високу ефективність, особливо в осінній період в умовах зниження температури повітря та використання у мінімальних рекомендованих дозах.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ПРЕПАРАТУ ТАРГА СУПЕР, КЕ ПРОТИ ПАДАЛИЦІ ОЗИМОГО ЯЧМЕНЮ

Результати досліду. Ефективність препарату Тарга Супер, КЕ проти падалиці озимого ячменю на 16.11.2016 р.

На відміну від генериків  ТАРГА СУПЕР, КЕ завжди показує стабільну та високу ефективність, навіть в складних погодних умовах.

Ефективність препарату Тарга Супер, КЕ проти падалиці озимого ячменю на 21 та 56 день, %. Дослід на озимому ріпаку - 2016 рік, Польща.

З метою зменшення стікання робочого розчину, покращення покриття та прискорення поглинання діючої речовини препарату чутливими бур’янами, рекомендуємо до робочого розчину додати ад'ювант на основі мінеральної олії та комплексу поверхнево-активних речовин ОЛЕМІКС 84, КЕ із нормою 0,5-0,8 л/га.

Використання даної суміші забезпечить пришвидшену дію гербіциду в умовах прохолодної погоди, зменшить ризик змивання опадами, підвищить ефективність дії препарату та дозволить застосовувати мінімальні рекомендовані норми ТАРГА СУПЕР, КЕ.

За консультаціями звертайтесь до представника компанії

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні, або до головного офісу:

+38 (044) 494-37-04