ЧИСТІ МІЖРЯДДЯ В ПОСІВАХ КУКУРУДЗИ – ОБИРАЄМО НАДІЙНИЙ ГЕРБІЦИД!

В 2013-2020 роках широку популярність серед українських фермерів здобув гербіцид АСТРЕЛ ПЛЮС. Завдяки своїй потужній дії на бур’яни у посівах кукурудзи та соняшнику, його обирали тисячі аграріїв та успішно застосовували у своїх господарствах.

В сезоні 2023 після дворічної перерви компанія «Самміт-Агро Юкрейн» повертає на ринок знаний препарат, але вже з покращеною сучасною формуляцією, під брендом АСТРЕЛ МАКС.

В чому ж полягає особливість дії цього препарату, зокрема у посівах кукурудзи?

Розглянемо більш детально це питання.

АСТРЕЛ МАКС складається з двох гербіцидних діючих речовин із різним механізмом дії, які забезпечують потужну контактну та тривалу ґрунтову дію на бур’яни.


Завдяки цьому, в більшості ситуацій вдається притримуватись філософії «вніс і забув».

Крім того, важливим компонентом препарату є антидот у його складі, що забезпечує безпеку для культури як при ґрунтовому, так і при страховому застосуванні (фото 1).

Фото 1. Фаза застосування ВВСН 13-14 30 ДПО. Польща, Гожевко, Вінна Гура, 2022р.

Важливо, що АСТРЕЛ МАКС не має жодних обмежень в сівозміні, і це є значною перевагою препарату перед більшістю популярних гербіцидів в посівах кукурудзи.

Препарат має широке вікно застосування, може застосовуватись, як ґрунтово, так і післясходово до фази 4 листків, а це орієнтовно 25-35 днів.

Найбільш широкий перелік бур’янів АСТРЕЛ МАКС контролює за ранньо післясходового застосування - це орієнтовно фаза 2-3 листки у культури.

АСТРЕЛ МАКС ефективний проти цілого спектру дводольних бур’янів: амброзія полинолиста, лобода біла, види гірчаку, щириця загнута, канатник Теофраста, види мишію та плоскуха звичайна (фото 2).

Фото 2. Фаза внесення: 2-3 листки кукурудзи 40 ДПО. Зволоження ґрунту на момент внесення: нормальне. Локація: Польща, Гожевко, 2022р.

За післясходового застосування спектр контролю розширюється, зокрема, нетребою звичайною та падалицею соняшнику як традиційного, так і гібридів, стійких до імідазолінонів та трибенурон-метилу.

Тому найкращим часом для внесення продукту АСТРЕЛ МАКС є саме ранньо післясходове застосування, коли бур’яни знаходяться в фазі сім’ядолі - 2 справжні листки, або орієнтовно фаза 2-3 листків у культури.

Значною перевагою є те, що АСТРЕЛ МАКС має стабільну страхову ефективність проти злакових бур’янів навіть за незначного їх переростання.

АСТРЕЛ МАКС демонструє стабільну ефективність на всіх типах ґрунтів (фото 3) та різних погодних умов, в тому числі посушливих (фото 4).

Фото 3. Фаза внесення: 3-4 листки кукурудзи 30 ДПО. Зволоження ґрунту на момент внесення: добре. Локація: Польща, Вінна Гура, 2022р.
Фото 4. Фаза внесення: 3-4 листки кукурудзи 30 ДПО. Зволоження ґрунту на момент внесення: сухий. Локація: Польща, Радлін, 2022р.

Тож, рекомендуємо вам застосувати АСТРЕЛ МАКС – універсальний інструмент в посівах кукурудзи, який підходить під умови всіх регіонів України, забезпечує чисті міжряддя та дозволяє отримати високий врожай.

Норма застосування на кукурудзі: 3,5 л/га.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників "Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.