НАЙКРАЩИЙ ОСІННІЙ ЗАХИСТ ОЗИМОГО РІПАКУ - ТАРГА МАКС!

Відомо, що забур’янення в посівах озимого ріпаку в осінній період суттєво впливає на здатність рослин якісно підготуватися до перезимівлі. Рослини ріпаку в умовах конкуренції з бур’янами формуються слаборозвиненими, а також активно витягуються догори, що призводить до винесення точки росту над поверхнею ґрунту та слабкого розвитку кореневої системи. Це підвищує ризик вимерзання, а також є причиною формування низьковрожайних посівів.

Основним конкурентом для рослин ріпаку традиційно є падалиця зернових, оскільки зернові у сівозміні найчастіше бувають попередниками озимого ріпаку. Тож, застосування грамініцидів є базовим важливим елементом технології вирощування ріпаку. В разі відсутності такої обробки втрати біомаси ріпаку у весняний період можуть становити 30-50%. За найгіршого розвитку подій засилля падалиці зернових може призвести до повної втрати посівів.

Контроль злакових бур'янів експерти "Самміт-Агро Юкрейн" рекомендують починати з перших етапів розвитку ріпаку, застосовуючи оригінальний та перевірений часом грамініцид ТАРГА МАКС.

ТАРГА МАКС – це японський оригінальний препарат з діючою речовиною хізалофоп-П-етил, 100 г/л, що роками демонструє свою надійність та ефективність в посівах ріпаку за різних погодних умов.

Ключовою перевагою ТАРГА МАКС є те, що навіть у нормі 0,35-0,5 л/га він є високоефективним проти падалиці зернових (рис.1), тоді як генеричні препарати за таких норм демонструють нестабільну ефективність.

Рис. 1. Ефективність мінімальної норми Тарга Макс проти падалиці пшениці

Крім того, препарат ТАРГА МАКС має відмінну ефективність за холодних умов – від +7°С. Може застосовуватись навіть у фазу сім’ядоль ріпаку, завдяки виключній м’якості препарату до культури. Загибель однорічних злакових зазвичай спостерігається за 10-14 днів. Цей процес може бути більш тривалим у випадку, коли бур’яни знаходяться в стресі або спостерігається занадто прохолодна погода.

Якщо в посівах присутні багаторічні бур’яни або сильно переросла падалиця зернових, то для ефективного контролю норму ТАРГА МАКС варто підвищити до 1,0-1,5 л/га.

Для застосування в складних погодних умовах, кращого покриття поверхні листка та підвищення проникної здатності гербіциду до бакової суміші ми рекомендуємо додати адью’вант ОЛЕМІКС з нормою 0,8-1 л/га.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.