ПІДГОТОВКА ОЗИМОГО РІПАКУ ДО ЗИМИ

Дуже важливим агрозаходом у технології вирощування ріпаку, особливо для ранніх посівів, є стримування наростання надземної маси культури за рахунок обробки ретардантами. 

Найпоширеніший та найдоступніший метод –  застосування фунгіцидів, що містять тебуконазол, наприклад ІКАРУС ТУРБО  (БАУНТІ) 430 SC, КС у нормі 0,3 - 0,45 л/га.

Така обробка стримує активний ріст надземної маси ріпаку та запобігає розвитку хвороб.

Для покращення перезимівлі озимого ріпаку спеціалісти компанії ТОВ  «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» рекомендують до бакової суміші із ІКАРУС ТУРБО  (БАУНТІ) 430 SC, КС додати інноваційний біостимулянт АМАЛГЕРОЛ, ЕВ.


* - очікується реєстрація

Застосування препарату АМАЛГЕРОЛ, ЕВ, на відміну від інших біостимулянтів, впливає на розвиток кореневої системи ріпаку і суттєво не підвищує розвиток надземної маси рослин.

Згідно інформації виробника, застосування АМАЛГЕРОЛ, ЕВ у нормі застосування 2,0 л/га у фазі 4-6 листків ріпаку озимого у суміші з триазольними фунгіцидами, наприклад, з тебуконазолом, короткотерміново змінює баланс фітогормонів, гальмуючи утворення гіберелінів та збільшуючи вміст ауксинів, що сприяє покращеному розвитку кореневої системи та знижує інтенсивність росту надземної частини рослин. Цей захід також допоможе культурі краще підготуватися до перенесення несприятливих умов перезимівлі, підвищить природню стійкість до хвороб та буде сприяти посиленому старту весною після відновлення вегетації. В результаті ми отримаємо здорові рослини з добре розвинутою кореневою системою. За інформацією наших колег з Австрії та Болгарії, одна обробка АМАЛГЕРОЛ, ЕВ восени плюс дві обробки весною підвищують врожайність ріпаку озимого на 30-50%.

За консультаціями звертайтесь до представника компанії

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні, або до головного офісу:

+38 (044) 494-37-04