ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ҐРУНТОВИХ ГЕРБІЦИДІВ НА СОНЯШНИКУ

Вирощування соняшнику за останні 10 років стало поширеним у всіх регіонах України. Запорукою успіху в отриманні високого врожаю є не тільки погодні умови, а й дотримання низки необхідних технологічних прийомів вирощування. І захист від бур’янів є одним із найважливіших факторів. У випадку помилок чи невдалого вибору технології гербіцидного захисту, це може суттєво обмежити врожайність культури.

В зв’язку з тим, що асортимент післясходових гербіцидів для соняшнику досить обмежений, а доступні рішення мають ряд особливостей та недоліків, фермери переважно розраховують на досходовий гербіцидний захист.

Найпоширенішими ґрунтовими гербіцидами на соняшнику є гербіциди на основі ацетохлору, S-метолахлору, пропізохлору, диметенаміду-п та їх комбінації з протидводольними діючими речовинами. Перелічені гербіциди, крім високої ефективності та технологічності, є досить рухливими і мають схильність до вертикального переміщення (промивання) у нижні шари ґрунту. Це може відбуватися внаслідок сильних опадів, особливо зливового характеру. В результаті цього гербіцид контактує з корінням соняшнику, що призводить до проявів фітотоксичності. В деяких умовах це може призвести навіть до загибелі культури.

Як запобігти чи суттєво зменшити ризики такого негативного впливу?

Пропонуємо інноваційне та перевірене рішення – ад’ювант для ґрунтових гербіцидів РОУБЕК - піонер та лідер ринку!

Механізм дії препарату РОУБЕК полягає у рівномірному розподіленні гербіциду та зменшенню зносу робочого розчину за рахунок утворення середньої рівномірної краплі та зниження кількості дрібних крапель, які утворюються форсунками обприскувача під час обробки.

І головне: РОУБЕК сприяє закріпленню гербіцидів у поверхневому шарі ґрунту, зв’язуючи діючі речовини з глинистою фракцією. А у посушливих умовах РОУБЕК сприяє кращому утриманню вологи у поверхневому шарі ґрунту, підвищуючи ефективність ґрунтових гербіцидів.

Тобто, крім зниження ризику фітотоксичності гербіцидів, які схильні до вертикального переміщення, РОУБЕК гарантовано підвищить ефективність будь-яких ґрунтових гербіцидів. Препарат може бути застосований на всіх типах ґрунтів, крім чистого піску. Норма витрати: 0,2-0,4 л/га.

РОУБЕК подовжує роботу гербіцидів проти наступних хвиль бур’янів, завдяки тому, що гербіцид залишається у шарі ґрунту, з якого проростають бур’яни.

Застосовуйте РОУБЕК - інноваційне рішення «Самміт-Агро Юкрейн» для підвищення ефективності та зниження ризиків при використанні ґрунтових гербіцидів!

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до регіонального представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні!