РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО БОРОТЬБІ З ХВОРОБАМИ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ

Кінець квітня та початок травня супроводжувався дощовою погодою, подекуди сильними зливами з градом та загальним пониженням температури повітря. Такі умови призвели до того, що практично на всіх полях озимої пшениці прогресують хвороби, особливо поширена борошниста роса, яка зараз розвивається в максимально сприятливих для себе погодних умовах. А також активно починає проявлятися септоріоз та піренофороз.

Зараз озима пшениця знаходиться в фазі стеблування, в більшості випадків має потужну вегетативну масу і в цих умовах дуже схильна до ураження хворобами, розвиток яких із підвищенням температури та після припинення опадів може набути епіфітотії (широке вибухоподібне розповсюдження інфекційної хвороби рослин, що значно перевищує звичайний рівень захворюваності на цю хворобу на даній території).

В таких умовах, одразу після припинення опадів, необхідно застосувати потужний фунгіцид цілеспрямованої лікувальної дії. Саме таким фунгіцидом є ЮТАКА, СЕ. Цей препарат розроблено на основі 3-х діючих речовин, які мають різні механізми проникнення в рослину та різний механізм дії на патоген. 

Кожна із цих діючих речовин має вплив на борошнисту росу, а цифлуфенамід – це взагалі, потужна спеціалізована діюча речовина, яка цілеспрямовано працює проти борошнистої роси. Тіофанат-метил зупиняє поділ клітинного ядра та інгібує процес дихання грибів. Тебуконазол подавляє біосинтез ергостеролу в клітинах збудника. Цифлуфенамід перерозподіляється у газовій фазі та проявляє інгібуючий ефект на всіх стадіях розвитку борошнистої роси.

Таким чином ЮТАКА, СЕ є препаратом активної профілактичної, лікувальної та викорінюючої дії проти широкого спектру різноманітних збудників захворювань: борошнистої роси, бурої листкової іржі, септоріозу листя та інших. Різні механізми дії виключають виникнення резистентності у патогенів до даного препарату та забезпечують його високу ефективність. В конкретних погодних умовах, ми рекомендуємо застосувати ЮТАКА, СЕ з нормою витрати 1,2 л/га та кількістю робочого розчину 200-300 л/га. Стабільність даного продукту зберігається при рН розчину 5,0-9,0.

При виникнення додаткових запитань звертайтесь до представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні або телефонуйте до Головного офісу: +38 (044) 494-37-04