РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО КОНТРОЛЮ ХВОРОБ ТА ШКІДНИКІВ СОЇ

ЗАХИСТ ВІД ХВОРОБ

Станом на початок червня, внаслідок розтягнутої посівної кампанії цього сезону, посіви сої знаходяться в різних фазах розвитку: у фазі сім’ядолей, частина тільки сходить, а деякі господарства навіть ще продовжують сіяти. Але більша частина посівів вже перебуває у фазі 1, 2 чи навіть 3 трійчатих листка. Дощова та волога, але тепла і навіть жарка погода сприяють розвитку хвороб сої. В першу чергу це стосується переноспорозу, масова поява вторинного зараження якого вже спостерігається на ранніх посівах сої у деяких регіонах України. Сильний розвиток і поширення цієї вкрай небезпечної хвороби може призвести до значних втрат урожаю і погіршення його якості.

У тому разі, якщо на полі виявлено рослини сої, що уражені переноспорозом, ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» рекомендує застосувати двокомпонентний фунгіцид ГЛОРІ, ВГ контактно-трансламінарної дії. Проте найкраще вносити препарат профілактично, щоб уникнути зараження і вберегти врожай.

Манкоцеб та азоксистробін, що входять до складу препарату ГЛОРІ, ВГ,  запобігають проростанню спор збудника, а азоксистробін додатково  пригнічує спороношення, що дасть можливість стримати подальше поширення  хвороби. Крім переноспорозу, ГЛОРІ, ВГ забезпечить ефективну профілактику фузаріозу, іржі, септоріозу, церкоспорозу та борошнистої роси

Норма витрати препарату: 1,5 – 2,0  кг/га.

Для пришвидшення відновлення культури після природніх та хімічних стресів, активації природних захисних механізмів рослини, покращення засвоєння культурою елементів мінерального живлення, рекомендуємо додати до бакової суміші з фунгіцидом інноваційний біостимулянт АМАЛГЕРОЛ, ЕВ з нормою витрати 2,0 л/га.

КОНТРОЛЬ ШКІДНИКІВ

Цього року в Україні спостерігається масова міграція метеликів чортополохівки

Соя є однією з найбільш привабливих культур для цього шкідника.

У випадку виявлення на полі гусені чортополохівки, рекомендуємо застосувати інсектицид БАЛАЗО, КЕ.

Препарат діє проти шкідників за рахунок контактної та шлункової активності. 

Норма витрати препарату: 0,3-0,4 л/га.

Ще одним ефективним інсектицидим проти даного шкідника є  ІНАЗУМА, ВГ з нормою 0,4 кг/га. 

У зв’язку з наявністю на тілі гусені чортополохівки густого опушення, обов’язково додайте до робочого розчину поверхнево-активну речовину - ад'ювант СКАБА, КЕ з нормою витрати 0,05-0,1 л/га.

За консультаціями звертайтесь до представника компанії

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні, або до головного офісу:

+38 (044) 494-37-04