РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО КОНТРОЛЮ СЕПТОРІОЗУ ТА ІНШИХ ХВОРОБ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ

Отримати гарні врожаї озимої пшениці із високою якістю зерна практично неможливо без застосування фунгіцидів, навіть у сприятливих для розвитку культури та несприятливих для розвитку хвороб умовах.

Цього сезону розвитку хвороб пшениці посприяли погодні умови, що склалися в Україні, з різкими перепадами температури, високою вологістю повітря, частими дощами, місцями з надмірним зволоженням, а місцями ще й після посухи.

Саме зараз, у період від прапорцевого листка до початку колосіння пшениці, з метою недопущення розвитку септоріозу, піренофорозу та інших плямистостей листя, збереження фотосинтетичної поверхні для реалізації потенціалу культури, необхідно провести фунгіцидну обробку.

Останнім часом фермери почали помічати зниження ефективності звичних  фунгіцидів проти плямистостей, особливо з групи стробілуринів.

Для ефективного захисту культури на полях, де вже помічено розвиток резистентних штамів, а також з метою профілактики виникнення резистентності рекомендуємо застосувати фунгіцид ФЕЗАН ПЛЮС, КС від ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» на основі хлороталонілу та тебуконазолу.

Хлороталоніл – нова для ринку України діюча речовина контактної дії, що  перешкоджає проростанню конідій - збудників плямистостей,  та не має  перехресної резистентності з іншими фунгіцидами в зв’язку з відмінним механізмом дії. Тебуконазол – це високосистемна діюча речовина, що  проявляє як профілактичну, так і лікувальну дії, та допомагає стримати подальший розвиток борошнистої роси та видів іржі.

ФЕЗАН ПЛЮС, КС потрібно застосувати профілактично, або за перших ознак ураження хворобами, з нормою витрати 3,0 л/га.

ФЕЗАН ПЛЮС, КС проявляє високу біологічну ефективність проти вище перелічених хвороб, незалежно від температури повітря, та має посилену стійкість до змивання опадами, а також показує кращу ефективність на полях, де відмічається стійкість патогенів до фунгіцидів на основі сторбілуринів.

Для підвищення імунітету рослин, стійкості до несприятливих умов навколишнього середовища, значного покращення балансу живлення рекомендуємо застосувати інноваційний біостимулянт АМАЛГЕРОЛ, ЕВ (2,0 л/га) разом із фунгіцидною обробкою зернових.

Крім того, цей унікальний продукт підсилює дію фунгіцидів та покращує засвоєння культурою елементів мінерального живлення.

Рекомендована бакова суміш:

ФЕЗАН ПЛЮС (3,0 л/га) + АМАЛГЕРОЛ (2,0 л/га)

За консультаціями звертайтесь до представника компанії

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні, або до головного офісу:

+38 (044) 494-37-04