РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАХИСТУ КВІТУЧИХ САДІВ ВІД ВЕСНЯНИХ ЗАМОРОЗКІВ

За даними Українського гідрометеорологічного центру, вночі 15 і 16 квітня 2019 в західних областях очікуються заморозки від 0 до -5 °С.

15 квітня у західних, Житомирській та Київській областях очікуються сильні заморозки у повітрі (0…-3°С), - йдеться в повідомленні. У Чернігівській та Сумській областях заморозки на поверхні ґрунту можуть сягнути 0…-5°С. Відзначається, що вночі 16 квітня у західних областях очікуються сильні заморозки у повітрі (0…-5°С).

Сади наразі знаходяться у фазі «бутонізації» та «цвітіння» і раптові морози можуть призвести до вимерзання суцвіть, чим спричинити катастрофічні втрати урожаю.

Щоб уберегти квітучі сади від пошкоджень та температурного стресу Summit-Agro Ukraine рекомендує застосувати інноваційний біостимулянт АМАЛГЕРОЛ.

Цей  біопрепарат підвищує імунітет та стійкість до несприятливих зовнішніх  умов, протидіє заморозкам та сприяє підвищенню урожайності. При прогнозованих морозах, за 1-2 дні до їх настання, необхідно застосувати АМАЛГЕРОЛ із нормою 3 – 5 л/га.

У разі повторного настання морозів у фази «кінець цвітіння – початок формування плодів» потрібно повторити внесення.

На Діаграмі видно, що на деревах, котрі були оброблені завчасно до настання морозів препаратом АМАЛГЕРОЛ,  вдалося врятувати понад 60% бруньок. В той самий час як на необроблених  деревах мороз знищив більшу частину бруньок та суцвіть.

Дослід компанії Хешенбіхлер в Україні, Херсонська обл., 2017 рік.  Культура: яблуня. Мета: захист від заморозків. Норма: 5,0 л/га - обробка  перед цвітінням.

При виникнення додаткових запитань звертайтесь до представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні.