РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАХИСТУ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР ВІД ШКІДНИКІВ

Навесні у посівах озимих зернових культур починають відроджуватися та активуватися такі шкідники, як клопи, попелиці, окремі злакові мухи, п’явиці, трипси та ін. Більшість шкідників виходять, коли середньодобова температура стабільно перевищує +8…+10°С. Масовий вихід шкідників після зимівлі здебільшого збігається за терміном із кінцем кущення – початком виходу в трубку озимих зернових.

У більшості шкідливих комах період виходу з місць зимівлі розтягнутий у   часі. До того ж, багато з них ведуть прихований спосіб життя:   перебувають у захищених місцях за піхвами листків, під листками,   грудочками тощо. Але деякі шкідники можуть ще не почати харчуватися або   при пониженні температур тимчасово припиняти активність. Тому для  першої  обробки найдоцільніше обрати комбінований інсектицид, що діє на   шкідників як при контакті з ними, так і проникаючи всередину рослини та   проявляючи тривалу інсектицидну активність на комах, що живляться на   культурі. З таким завданням можуть впоратися лічені продукти, і серед   них – сучасний двокомпонентний інсектицид ІНАЗУМА, ВГ.

Наявність двох діючих речовин у складі ІНАЗУМА, ВГ (лямбда-цигалотрин,    30 г/кг та ацетаміприд, 100 г/кг), забезпечує швидку контактну та    подовжену системну дію проти представників родин: лускокрилих (Lepidopterа), напівтвердокрилих (Hemiptera), трипсів (Thysanoptera), твердокрилих (Coleoptera) та рівнокрилих (Homoptera). ІНАЗУМА, ВГ працює в широкому діапазоні температур, та діє шкідників на всіх фазах розвитку. Норма витрати препарату: 0,2-0,24 кг/га.

ІНАЗУМА, ВГ має сучасну та зручну у використанні препаративну форму – водорозчинні гранули.

При виникнення додаткових запитань звертайтесь до представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні.