РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАХИСТУ РІПАКУ ВІД ШКІДНИКІВ ПІД ЧАС ЦВІТІННЯ

Обробка інсектицидами квітучих сільськогосподарських культур пов’язана з ризиком для комах-запилювачів. Але у такої культури, як ріпак, період цвітіння співпадає з розвитком дуже небезпечних шкідників: ріпакового квіткоїда,стручкового комарика, насіннєвого прихованохоботника, попелиць та ін. Тому без хімічного захисту ріпаку в цей період обійтися буде дуже складно. В той же час, обробку ріпаку під час цвітіння потрібно зробити з одного боку високоефективним, а з іншого боку безпечним для комах-запилювачів інсектицидом. Єдиний в Україні інсектицид, згідно «Переліку пестицидів і агрохімікатів….», регламенти застосування якого дозволяють проводити обробки в період  цвітіння ріпаку, – це МОСПІЛАН, ВП. Численні дослідження, проведені у різних країнах світу, довели відсутність ризику для бджіл, джмелів та інших корисних комах при застосування препарату. Проте, незважаючи на високий рівень безпечності продукту, до застосування всіх пестицидів і в тому числі МОСПІЛАН, ВП, слід відноситись відповідально і не порушувати встановлені регламенти безпечного для бджіл застосування інсектицидів, а саме: обробку, навіть таким препаратом, як МОСПІЛАНВП, слід проводити у вечірній час, коли закінчився активний літ бджіл.

МОСПІЛАН, ВП має як контактний, так і системний механізм дії, ефективно, захищаючи ріпак від усього спектру листогризучих та сисних шкідників. Компанія САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН рекомендує застосувати МОСПІЛАН, ВП в період цвітіння ріпаку з нормою витрати 120 г/га. Враховуючи те, що поверхня листя та стебел ріпаку має щільний восковий наліт, для покращення покриття рослин і зменшення стікання робочого розчину, рекомендуємо бакову суміш інсектициду МОСПІЛАН, ВП - 0,12 кг/га та ад’юванта СКАБА, КЕ - 0,05 л/га. Така суміш посилить стартову контактну дію МОСПІЛАН, ВП на шкідників, покращить проникнення діючої речовини в рослину та дозволить знизити норму витрати робочої рідини.

З 2019 року інсектицид МОСПІЛАН, ВП постачається у новій упаковці 400 г, що містить 2 водорозчинних пакети по 200 г. Завдяки водорозчинним пакетам, які не потрібно розкривати,  препарат не буде пилити. Це допоможе уникнути втрат та дозволить  застосувати препарат безпечно.

Будьте уважні: на ринку багато підробок! Оригінальний МОСПІЛАН, ВП ніколи   не постачався в Україну в упаковці 1 кг. Використовуйте оригінальний   японський інсектицид для ефективного контролю шкідників на ріпаку під   час цвітіння без ризику для бджіл та інших комах-запилювачів.

Лише оригінальний МОСПІЛАН, ВП може гарантувати високу ефективність та високий ступінь безпечності для бджіл!

За консультаціями звертайтесь до представника компанії

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні, або до головного офісу:

+38 (044) 494-37-04