РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАХИСТУ ВИНОГРАДНИКІВ ПІСЛЯ ЦВІТІННЯ

Наразі виноград вже закінчив своє цвітіння. Цей період є одним із найуразливіших фаз розвитку культури. Саме у фазу кінець цвітіння – дрібна горошина є велика ймовірність ураження винограду хворобами. Найбільш небезпечною є мілдью. Навіть у роки з низькою загрозою зараження, ми категорично не рекомендуємо пропускати фунгіцидну обробку в цей період, особливо на не стійких та столових сортах. Для ефективного контролю даної хвороби ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» рекомендує застосувати фунгіцид МІЛДІКАТ 25, КС в нормі 3,0 л/га. Це один з найефективніших препаратів проти мілдью.

Препарат має унікальну препаративну форму, що забезпечує одночасно три способи дії: контактний, трансламінарний та системний. Крім того МІЛДІКАТ 25, КС контролює хворобу на всіх стадіях її розвитку, а також має антиспорулянтний ефект. МІЛДІКАТ 25, КС відмінно захищає лист та новий приріст, добре взаємодіє з восковою поверхнею листа і має високу стійкість до змивання опадами. За рахунок унікального механізму дії на збудника мілдью МІЛДІКАТ 25, КС має знижений ризик виникнення резистентності. В системі захисту виноградників препарат може застосовуватися як у чистому вигляді, так і в суміші із іншими фунгіцидами.

Після цвітіння також існує загроза розвитку оїдіуму та сірої гнилі. Для запобігання поширення та розвитку цих хвороб рекомендуємо застосувати фунгіцид ТОПСІН-М 500, КС з нормою витрати 1,5 л/га.

Для підсилення фунгіцидної дії,  пришвидшення відновлення культури після природніх та хімічних стресів до  бакової суміші доцільно додати інноваційний біостимулянт АМАЛГЕРОЛ, ЕВ з нормою витрати 3,0 л/га. 

АМАЛГЕРОЛ, ЕВ активує природні захисні механізми рослини та покращує засвоєння культурою елементів мінерального живлення.

У цей період також починають відроджуватися гусені гронової листовійки другої генерації. Ефективним препаратом для боротьби з цим шкідником є інсекто-акарицид БАЛАЗО, КЕ у нормі 0,2 - 0,3 л/га. Препарат діє не тільки проти листовійок, а ще й проти кліщів, що дає можливість значно зменшити або затримати обробку специфічними акарицидами.

Для підвищення стійкості до змивання, поліпшення розтікання та розповсюдження робочого розчину препарату на поверхні рослини, рекомендуємо додати до робочого розчину ад’ювант СКАБА, КЕ з нормою 0,2 л/га.

За консультаціями звертайтесь до регіонального представника ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» 

в Одеській обл. Ігоря Мусіча, моб.: +38 (050) 310-09-61, 

або телефонуйте до Головного офісу: +38 (044) 494-37-04