НАДІЙНИЙ СТРАХОВИЙ КОНТРОЛЬ БУР’ЯНІВ В ПОСІВАХ КУКУРУДЗИ

Хтось кукурудзу ще досіває, а в когось на полі вже по 4 листки. А це значить, що підібрати для всіх однакове рішення по захисту культури неможливо. Проте завжди слід зважати на стан поля, погодні умови та розвиток культури.

Відомо, що кукурудза не терпить конкуренції інших рослин, навіть якщо ми бур’яни потім знищимо, то максимальний врожай не отримаємо, якщо на початковому етапі поле буде мати сильне забур’янення.

Експерти «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують завжди, де це можливо, розглядати застосування ґрунтових гербіцидів або препаратів, які можуть бути застосовані як страхові гербіциди, але із сильною ґрунтовою дією.

Одним із найкращих таких рішень є гербіцид АСТРЕЛ МАКС (ацетохлор, 450 г/л + тербутилазин, 214 г/л+ антидот АД-67, 45 г/л), який може застосовуватися від посіву і до фази 4 листків кукурудзи.

Це перевірений досвідом сильний гербіцид, котрий однаково добре спалює надземну масу чутливих буря’нів та має потужну ґрунтову дію, що дозволяє забезпечити чистоту поля до самого збору врожаю.

Норма застосування: 3,5 л/га.

Станом на сьогодні, на другу половину травня, більшість полів кукурудзи вже мають сходи, тож варто розглядати АСТРЕЛ МАКС саме для страхового застосування. Препарат чудово контролює більшість бур’янів, проте при сильному рівні забур’янення полів осотом, берізкою чи падалицею соняшнику може знадобитися повторна обробка, щоб «підчистити» ці бур’яни.

В такому разі чудовим не дорогим рішенням буде застосування спеціального гербіциду для контролю дводольних, в тому числі злісних бур’янів, препарату ДІКАФЛОР (дикамба, 422 г/л + флорасулам, 18 г/л) з нормою застосування 0,25 л/га.

ДІКАФЛОР добре контролює комплекс бур’янів в т.ч. берізку польову, падалицю соняшника, осоти, амброзію, гірчаки та інші, і може застосовуватися до 7 листа у кукурудзи.

Якщо Ви вирощуєте кукурудзу на ділянках гібридизації, або ж ваші поля сильно засмічені падалицею соняшнику, чи є проблеми із ваточником сірійським, рекомендуємо звернути увагу на гербіцид СІНТМЕЗО (S-метолахлор, 375 г/л + тербутилазин, 125 г/л + мезотріон, 37,5 г/л).

СИНТМЕЗО має потужну ґрунтову дію проти широкого спектру злакових та дводольних бур’янів, а також широке вікно застосування: від посіву і до 5 листків у культури, але не більше 1-2 листків у злакових бур’янів.

За умови ґрунтового застосування рекомендуємо бакову суміш:

СІНТМЕЗО (3,5-4,0 л/га) + РОУБЕК (0,2-0,4 л/га)

При страховому варіанті застосуванняСІНТМЕЗО використовується без додавання РОУБЕК, також із нормою 3,5-4,0 л/га.


Подбайте про ефективний захист кукурудзи!

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників "Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.