РОЗКРИВАЄМО ПРИРОДНІЙ ПОТЕНЦІАЛ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

Озимі зернові цього року знаходяться в складному стані. У зв’язку із затяжним похолоданням вегетація рослин відстає на 2-3 тижні від звичних умов. Проте, незважаючи ні на що, рослини розвиваються і масово переходять у фазу трубкування. Це дуже важливий період розвитку рослин, адже із початком виходу в трубку відбувається закладка квіток в колосках та ріст колоса. Відповідно, культура в даний період є чутливою до стресових факторів, таких як різкі коливання температур, внесення гербіцидів та заморозки. Такі фактори можуть спричинити різке зменшення кількості колосків в колосі та квіток в колосках. Тому зараз важливим завданням є нівелювати дані фактори та стимулювати розвиток культури.

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує унікальний інструмент для вирішення даних питань!

АМАЛГЕРОЛ – унікальний біостимулянт та антистресант з комплексом біологічних діючих речовин, що не має аналогів в Україні. При використанні АМАЛГЕРОЛ в рослині активується утворення нових клітин, рослина швидше виходить із критичного стану та відновлюється після ушкодження. Препарат позитивно впливає не лише на вегетативну масу рослини, а й сприяє розвитку кореневої системи. Оптимально АМАЛГЕРОЛ потрібно застосувати з нормою 2-3 л/га за 2 доби до можливого ураження заморозками.

Якщо ж ушкодження пестицидами, чи заморозками вже відбулось, потрібно у найкоротший час внести АМАЛГЕРОЛ з нормою 2-3 л/га. 

Продукт можна використати як біостимулянт на різних етапах розвитку культури, впливаючи на фізіологічні процеси в рослинах ми можемо впливати на різноманітні фактори:

АМАЛГЕРОЛ може застосовуватись за нестабільних погодних умов та середньодобової температури повітря від +5°С. Препарат підвищує імунітет рослини до хвороб та проявляє синергізм при застосуванні із фунгіцидами. 

Крім того, АМАЛГЕРОЛ, завдяки своїй формуляції, проявляє властивості ад’юванту та покращує застосування пестицидів у бакових сумішах. Додатково, слід зауважити, що за умови регулярного застосування, препарат позитивно впливає на розвиток ґрунтової мікрофлори що також призводить до покращення структури ґрунту, до його розущільнення. АМАЛГЕРОЛ сумісний із більшістю гербіцидів, фунгіцидів та інсектицидів, перед застосуванням бажано провести тест на хімічну сумісність та уважно прочитати етикетку.

ЗАСТОСУВАННЯ АМАЛГЕРОЛ В ЯКОСТІ БІОСТИМУЛЯНТУ

Озима пшениця, ТОВ "Агроінвест" (Тернопільська обл.). Норма: 3,0 л/га. Фаза: вихід у трубку

Результат: рослини краще розвинені та мають насичений зелений колір, що в результаті забезпечило посилення фотосинтезу та вища урожайність на 0,7 т/га.

Вартість максимальної норми застосування продукту на 1 гектар еквівалентна 100-120 кг продовольчого зерна, в той час, коли прибавка від використання АМАЛГЕРОЛ в середньому становить 400 – 800 кг/га.


Застосовуйте АМАЛГЕРОЛ та нівелюйте стресові фактори. 

Пам’ятайте: допомога рослинам на початкових етапах розвитку допомагає отримати максимальний врожай!

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до регіонального представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні!

Автор: Андрій Мельничук, Технічний експерт Центрального регіону

+38 (095) 001-39-60

andrii.melnychuk@summit-agro.com.ua