ПРОТРУЮВАННЯ СОЇ ТА ПОТУЖНИЙ СТАРТ - РОЗУМНА АЛЬТЕРНАТИВА ІНОКУЛЯНТАМ

Незабаром українські аграрії розпочнуть підготовку посівного матеріалу сої, а саме протруювання насіння. Вкрай важливо пам’ятати, що крім вибору надійних засобів захисту культури у період сходів, необхідно надати потужний старт рослинам.

Надійним помічником для фермера у цьому питанні стане обробка насіння сої мультифункціональним біопрепаратом АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС.

Рекомендуємо додавання АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС із нормою 1,5-2,5 л/т в якості партнера для протруйника сої. Такий агрозахід, в свою чергу, забезпечить Вам ряд переваг, а саме:

  • відмінний стартовий розвиток рослин сої;
  • стрімкий ріст та розвиток кореневої системи;
  • стимуляція розвитку мікоризи та ризобактерій;
  • підвищення стійкості рослин до несприятливих погодних умов;
  • сильні рослини з добре розвинутою кореневою системою є фундаментом для підвищення врожайності культури!

Маємо і практичне підтвердження вищевказаного. Ділимося результатами впливу передпосівної обробки насіння на масу кореневої системи рослин у фазу наливу насіння (Малюнок 1).

Досліди було проведено у 2021р. на базі Інституту кормів у Вінницькій області.

Малюнок 1. Дані досліду: Інститут кормів, Вінницька обл. 2021 р.

Малюнок 2. Фаза цвітіння сої

Результати проведених дослідів свідчать, що застосування при обробці насіння АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС із нормою 2,5 л/т показало кращий вплив на врожайність порівняно з обробкою звичайними інокулянтом - прибавка становила прибавка становила 1,3 ц/га (при тому що традиційні інокулянти мають у 2-3 рази вищу вартість в розрахунку на 1 тонну насіння).

Таких результатів можна досягнути на полях з високим фоном природних ризобактерій, де вже давно вирощується соя.

На Фото 2 показано розвиток кореневої системи та бульбочкових бактерій вже у фазу цвітіння сої.

Спільне застосування АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС із інокулянтом має синергічний ефект та дозволяє отримати максимальний врожай – проведені дослідження це довели.

Тож, не втрачайте можливості отримати максимальні врожаї та прибуток - обирайте якісні перевірені засоби захисту рослин!

За детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.