УВАГА! МАСОВЕ ПОШИРЕННЯ ПРИХОВАНОХОБОТНИКА НА ОЗИМОМУ РІПАКУ!

Прогноз погоди на найближчі дні свідчить про суттєве зростання температури в денний час понад +20°С і в нічний час +6°С…+8°С про всій теориторії України.

Така температура повітря сприятиме масовому льоту шкідників на посівах озимого ріпаку. В першу чергу це прихованохоботники, які можуть завдати дуже суттєвих пошкодженнь рослинам, а це в майбутньому призведе до значних втрат врожаю.

За результатами обліків, проведених в Південному регіоні (Запоріжська обл.), ми бачимо що станом на 28.03.2024р. відновився активний літ шкідника і його кількість в ловчих чашках вже перевищила допустимий поріг шкодочинності!

Обстеження  посівів озимого ріпаку, Запорізька обл., Запорізький р-н, 28.03.2024р.

За 1-2 дні така сама картина буде спостерігатися по всій країні.

Діяти треба негайно!

Закликаємо вас не втрачати час і провести інсектицидну обробку посівів ріпаку.

Найкращим перевіреним рішенням для контролю прихованохоботника в цей період є застосування препарату ІНАЗУМА.

ІНАЗУМА – це двокомпонентний інсектциид, що дозволяє проконтролювати хвилі льоту шкідника та захистити культуру на період від 2 тижнів, залежно від погодних умов, завдяки швидкій контактній та тривалій системній дії.

Застосування ІНАЗУМА забезпечить надійний захист навіть за сильного заселення посівів шкідником.

Рекомендована норма: 0,2-0,24 кг/га.

Інсектицид ІНАЗУМА ефективний вже від +5°С, що особливо важливо за умов ранньої весни.

Листок ріпаку має щільний восковий наліт, тому для максимального покриття його поверхні необхідно знизити поверхневий натяг крапель робочого розчину, для цього рекомендуємо застосувати ад’ювант СКАБА (0,025-0,5% розчин).

Рекомендована бакова суміш:

ІНАЗУМА (0,2-0,24 кг/га) + СКАБА (0,025-0,05%)


Здійснюйте моніторинг шкідників та контролюйте шкідника вчасно!

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.