ВІДНОВЛЕННЯ ЗЕРНЯТКОВИХ САДІВ ПІСЛЯ ГРАДУ

Більша частина території України у травні 2019 страждає від природніх катаклізмів. Сильні опади у поєднанні з перепадами температур та підвищеною вологістю повітря спричинили масове ураження зерняткових садів хворобами, такими як парша, борошниста роса, філостиктоз (бура плямистість), плодові гнилі та ін. Місцями захист від хвороб не був своєчасним у зв’язку з не затихаючими дощами, і, як наслідок, мокрою листовою поверхнею, місцями сильним вітром або взагалі неможливістю виходу техніки в сад.

Подекуди додалася ще одна проблема – випав інтенсивний град. А, як відомо, пошкодження від граду сприяють ще легшому потраплянню збудників хвороб у рослину і можуть бути причиною значних втрат врожаю та погіршення якості плодів.

З метою попередження втрат врожаю спеціалісти ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» рекомендують застосувати перевірений часом системний фунгіцид ТОПСІН-М 500, КС, що має лікувальну та профілактичну дію. Препарат допоможе не тільки захистити ваш сад від поширених хвороб, а ще й посприяє загоюванню механічних пошкоджень, спричинених градом чи буревієм. Норма витрати препарату: 1,6 л/га.

До бакової суміші рекомендуємо додати біостимулянт на основі морських водоростей та екстрактів рослин АМАЛГЕРОЛ, ЕВ з нормою витрати 2,0 - 3,0 л/га. Цей інноваційний продукт пришвидшить відновлення культури після природніх та хімічних стресових факторів, активує захисні механізми рослини, підсилить дію фунгіциду та буде сприяти відновленню вегетативної маси рослини.

Обробка фунгіцидом  ТОПСІН-М 500, КС у поєднанні з біостимулянтом АМАЛГЕРОЛ, ЕВ допоможе вам уникнути втрат врожаю від хвороб та негоди.

Подбайте про захист урожаю вчасно!

За консультаціями звертайтесь до провідного спеціаліста ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» з садівництва

 Андрія Осикового, моб.: +38 (050) 469-39-33, 

або телефонуйте до Головного офісу: +38 (044) 494-37-04