КОНТРОЛЬ БУР’ЯНІВ У ПОСІВАХ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ – СВОЄЧАСНЕ РІШЕННЯ

Погодні умови весни в Україні традиційно мінливі. Тим не менш, з наростанням позитивних температур в більшості регіонів уже спостерігається активне відновлення вегетації озимих зернових культур.

Враховуючи слабку розкущеність переважної кількості площ озимих зернових, питання конкуренції з зимуючими та коренепаростковими бур'янами, а також з ярими, що проростають, є надзвичайно актуальним. Основними бур'янами у посівах зернових в цей період є: зірочник середній, роман польовий, мак дикий, підмареник чіпкий, талабан польовий, стійкі до гербіцидів падалиці соняшнику й ріпаку, види осотів та інші.

Експерти компанії «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують розпочинати контроль бур'янів ще до виходу в трубку, щоб бур'яни не споживали азот замість рослин і не створювали конкуренції в чутливі для формування елементів врожайності культури фази .

Для цієї мети ідеальним рішенням буде застосування препарату ДІКАФЛОР – надійного страхового гербіциду для контролю дводольних бур’янів у посівах зернових колосових культур.


ДІКАФЛОР має відмінну ефективність проти більшості злісних видів бур'янів, в тому числі ефективний проти видів осотів (Фото 1).
Зауважимо, що гербіцид ДІКАФЛОР не менш актуальний також і в посівах ярих зернових. 

Для досягнення достатньої ефективності проти бур’янів гербіцид ДІКАФЛОР має бути застосований, коли середньодобова температура повітря складає від +10°С.

Рекомендована норма застосування ДІКАФЛОР становить 0,25 л/га.

Для максимальної ефективності гербіциду до бакової суміші доцільно додати мультифункціональний кондиціонер для води ВОЛЬТА-ЕГО АДВАНС.

Фото 1. Ефективність Дікафлор в посівах пшениці в фазу ВВСН 30, 13 ДПО. Дата: 10.06.2022р. 

Для кращого покриття листкової поверхні стійких бур’янів варто додати до бакової суміші ад’ювант СКАБА з нормою 0,05 л/га або ОЛЕМІКС у нормі 0,5-1,0 л/га.

Препарати доступні на складах в Україні!

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.