ЯК УБЕРЕГТИ САДИ ВІД ВЕСНЯНИХ ЗАМОРОЗКІВ

Весна 2021 продовжує приносити свої сюрпризи. Після затяжного похолодання та дощів на більшій частині території України в найближчі декілька днів очікуються нічні заморозки та загальне похолодання. Це може призвести до пошкодження квітучих плодових насаджень. Навіть незначне пониження температури на кілька градусів нижче нуля може призвести до суттєвих втрат врожаю!

Тож, зараз потрібно постійно слідкувати за прогнозом погоди і температурою повітря у вашому регіоні та запланувати застосування біостимулянту АМАЛГЕРОЛ.

Багаторічний досвід виробників біостимулянту АМАЛГЕРОЛ (компанії "Хешенбіхлер", Австрія) в європейських країнах та досвід застосування в українських садах, свідчать, що навіть одноразове застосування АМАЛГЕРОЛ у нормі витрати 3,0-5,0 л/га до цвітіння, перед настанням заморозків, може запобігти пошкодженню рослин.

Україна, Херсонська обл., 2017 рік. Культура: яблуня. Мета: захист від заморозків. Норма: 5,0 л/га - обробка перед цвітінням.

Застосування АМАЛГЕРОЛ перед цвітінням підвищує морозостійкість квіток. А застосування препарату після заморозку пришвидшує відновлення і може частково компенсувати шкоду від заморозків.

АМАЛГЕРОЛ – це інноваційний біостимулянт, який здатний посилити стійкість квіток до морозу, а також стимулювати ріст та розвиток культури, посилити дію системних фунгіцидів при застосуванні у баковій суміші та підвищити природню стійкість до будь-яких інших несприятливих умов зовнішнього середовища. Препарат складається з натуральних компонентів і є повністю безпечним для культури та для бджіл, тож його можна без остраху застосовувати прямо по квітучій культурі.

Крім того, АМАЛГЕРОЛ сертифікований для використання в органічному землеробстві та має сертифікат «Органік Стандарт».

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до регіонального представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні!