ЯК УБЕРЕГТИ КВІТУЧІ САДИ ВІД ПОШКОДжЕННЯ ЗАМОРОЗКАМИ - АКТУАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Березень 2020 року, що почався із високих температур, встиг принести в Україну вже дві хвилі похолодання. Рання, але затяжна весна цього сезону змушує багатьох садоводів хвилюватися щодо майбутнього врожаю. Адже культура, що цвіте, дуже вразлива до заморозків, і пониження температури навіть на кілька градусів нижче нуля можуть спричинити повну втрату врожаю.

Проте таких втрат і збитків можливо уникнути!

Багаторічний досвід виробників біостимулянту АМАЛГЕРОЛ, ЕВ (компанії "Хешенбіхлер", Австрія) в європейських країнах та внутрішні досліди, проведені експертами «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» в українських садах, свідчать, що навіть одноразове застосування АМАЛГЕРОЛ, ЕВ у нормі витрати 3,0-5,0 л/га до цвітіння може запобігти пошкодженню рослин заморозками.

Застосування АМАЛГЕРОЛ, ЕВ перед цвітінням підвищує морозостійкість квіток. А застосування препарату після заморозку пришвидшує відновлення і може частково компенсувати шкоду від заморозків.

АМАЛГЕРОЛ, ЕВ – це інноваційний біостимулянт, який здатний посилити стійкість квіток до морозу, а також стимулювати ріст та розвиток культури, посилити дію системних фунгіцидів при застосуванні у баковій суміші та підвищити природню стійкість до будь-яких інших несприятливих умов зовнішнього середовища. Препарат складається з натуральних компонентів і є повністю безпечним для культури та для бджіл, тож його можна без остраху застосовувати прямо по квітучій культурі.

Крім того, АМАЛГЕРОЛ, ЕВ сертифікований для використання в органічному землеробстві та має сертифікат «Органік Стандарт».

За консультаціями  звертайтесь до представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні!