ЗАХИЩАЄМО НАСІННЯ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ ВІД ХВОРОБ, ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ПОТУЖНИЙ СТАРТ!

Згідно інформації різних наукових джерел, щорічний недобір врожаю озимої пшениці внаслідок ураження хворобами становить 10-30%, а за епіфітотійного розвитку фітопатогенів зниження продуктивності може сягати 40% і вище.

Недотримання рекомендованих сівозмін, використання спрощених систем обробітку ґрунту, а часом й використання насіння неналежної якості, призводить до збільшення рівня патогенів, які зберігаються у ґрунті, а також можуть переноситися насінням.

Аграрії мають пам'ятати, що весь комплекс хвороб, присутній на озимій пшениці, неможливо проконтролювати виключно фунгіцидними обробками по листу. Такі поширені та добре нам відомі хвороби, як кореневі гнилі, викликані різними збудниками, та види сажок, контролюються виключно протруюванням насіння.

Передпосівна обробка насіння фунгіцидними протруйниками дозволяє отримати здорові й дружні сходи, захистити як кореневу систему, так і молоді проростки від комплексу фітопатогенів. Передпосівна обробка насіння до того ж є економічно та екологічно дуже виправданим заходом, адже при відносно невисоких фінансових затратах на протруйник можна контролювати низку шкідливих організмів.

Фахівці компанії «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують обробити насіння озимих зернових культур надійним й ефективним протруйником ВІНЦИТ (тіабендазол 25 г/л + флутріафол 25 г/л), з нормою витрати 2,0 л/т насіння. Переваги препарату ВІНЦИТ:

  • синергізм двох взаємодоповнюючих діючих речовин з різними механізмами дії забезпечує надійний захист проти внутрішньої і поверхневої насіннєвої інфекції, ґрунтових патогенів, а також хвороб, що уражують рослини в початкові етапи вегетації;
  • високоефективний проти фузаріозної й гельмінтоспоріозної кореневих гнилей, снігової плісняви та видів сажок;
  • за потреби можливе сумісне використання разом з мікродобривами, стимуляторами росту та інсектицидними протруйниками.

Досить часто осіння посівна кампанія проходить не за оптимальних умов, а при нестачі вологи та за порівняно високих температур. Пізні ж посіви озимої пшениці, навпаки, піддаються холодовому стресу й не встигають нормально розвинутися з осені.

Для запобіганню негативного впливу вищевказаних стресових факторів рекомендуємо при протруєнні додавати у бакову суміш препарат-антистресант АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС з нормою витрати 1,5-2,5 л/т насіння. За рахунок фітогормонів, антиоксидантів, органічного вуглецю, калію та азоту, альгінату й низки амінокислот даний препарат:

  • підвищує енергію проростання та схожість насіння;
  • посилює ріст та розвиток кореневої системи;
  • підвищує стійкість рослин до несприятливих погодних умов.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.