ЗАХИЩАЄМО ОЗИМІ ЗЕРНОВІ – ЕФЕКТИВНИЙ РАННЬОВЕСНЯНИЙ КОНТРОЛЬ ХВОРОБ

Внаслідок аномально теплої зими у посівах озимих зернових склалися дуже сприятливі умови для накопичення інфекції. А ранній початок вегетації посприяв розвитку септоріозу, прикореневих гнилей та борошнистої роси, візуальні ознаки яких уже можна спостерігати в більшості регіонів України. 

Для боротьби із цими хворобами, запобігання їх подальшого розвитку та контролю борошнистої роси на початковій стадії розвитку ми рекомендуємо негайно провести фунгіцидну обробку.

Надійний контроль вищенаведених, а також профілактику багатьох інших небезпечних хвороб на початкових етапах активного росту культури забезпечить сучасний фунгіцид  ЮТАКА, СЕ.

Це трьохкомпонентний новітній препарат, всі три діючі речовини якого активно діють на борошнисту росу. Тіофанат-метил чинить викорінючий і профілактичний ефект, тебуконазол справляє системну лікувальну дію, а цифлуфенамід являє собою нову діючу речовину, котра спеціально розроблена для контролю борошнистої роси з відмінним від інших фунгіцидів механізмом дії на збудника. Проникаючи в тканини рослини трансламінарно, ЮТАКА, СЕ інгібує збудника борошнистої роси у будь-якій стадії його розвитку та запобігає його поширенню на здорові тканини. Крім того ЮТАКА, СЕ є одним із найбільш ефективних продуктів для контролю прикореневих гнилей. Препарат впливає на патоген навіть в прохолодних умовах ранньої весни.

Не зволікайте із застосуванням фунгіцидів, адже коли перші симптоми більшості хвороб пшениці уже присутні на рослинах, білий наліт борошнистої роси з’являється тільки під час спороношення збудника, а хвороба вже задовго до цього знаходиться у рослині, впливаючи на процеси росту й розвитку, а, відповідно, і на врожайність. Застосування препарату ЮТАКА, СЕ із нормою витрати 1,2 л/га забезпечить надійний захист від борошнистої роси, прикореневих гнилей та септоріозу, а це в свою чергу дасть можливість культурі реалізувати свій потенціал урожайності в таких складних погодних умовах.

Подбаймо вчасно про майбутні врожаї!

За консультаціями звертайтесь до представника компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні, або до головного офісу: +38 (044) 494-37-04