ЗАХИСТ ПОСІВІВ ОЗИМОГО РІПАКУ ВІД БУР’ЯНІВ

Наближається посівна кампанія ріпаку озимого. У технології вирощування цієї вибагливої культури кожен фактор є важливим та може суттєво вплинути на кінцевий врожай. Одним з таких факторів є гербіцидний захист.

Для контролю однорічних злакових та дводольних бур’янів ТОВ «САММІТ-АГРО  ЮКРЕЙН» рекомендує застосувати до сходів культури гербіцид БАМБУ 480, КЕ.

Перевагами препарату є те, що він не потребує заробки в ґрунт, високоефективний на всіх типах ґрунтів, та за наявності вологи у грунті, стримує проростання бур’янів до 60 днів. Високочутливими до дії БАМБУ 480, КЕ є такі бур’яни, як підмаренник чіпкий, талабан польовий, грицики звичайні, зірочник середній та ін. Норма застосування на легких ґрунтах 0,15 л/га, на важких – до 0,2 л/га.

Восени погода може бути досить нестабільною: посуха, проливні дощі, значний перепад між денною та нічною температурами. Всі ці фактори впливають на ефективність дії ґрунтових гербіцидів. Для того, щоб застрахуватись від впливу даних погодних умов, рекомендуємо застосувати спеціальний ад’ювант РОУБЕК, КЕ для ґрунтових гербіцидів, який містить запатентовану комбінацію різних по механізму дії речовин. Даний препарат застосовується лише з ґрунтовими гербіцидами до сходів культури. Норма витрати РОУБЕК, КЕ: 0,2-0,4 л/га, в залежності від умов зволоження.

Для контролю злакових бур’янів, в тому числі падалиці пшениці та ячменю рекомендуємо застосувати грамініцид ТАРГА СУПЕР, КЕ, що ефективно контролює злакові бур’яни і є безпечним для культури, тому може використовуватись незалежно від фази розвитку озимого ріпаку.

ТАРГА СУПЕР, КЕ – гербіцид системної дії, що порушує синтез жирних кислот, спричиняючи загибель чутливих бур’янів. Норма застосування препарату проти однорічних злакових бур’янів складає 1,0-1,5 л/га, проти багаторічних – 2,0-2,5 л/га.

За консультаціями звертайтесь до представника компанії

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні, або до головного офісу:

+38 (044) 494-37-04