ВЕСНЯНИЙ ЗАХИСТ ОЗИМОГО РІПАКУ ВІД ХВОРОБ ТА ПРОТИДІЯ СТРЕСАМ

Зима 2020 року видалася напрочуд теплою. Це посприяло добрій перезимівлі озимого ріпаку та одночасно добрій перезимівлі патогенів, котрі не просто зимували, а розвивалися весь цей період. Як результат, на сьогоднішній день посіви озимого ріпаку масово уражені фомозом і борошнистою росою та потребують якісного фунгіцидного захисту. 

Наразі озимий ріпак повністю відновив свою вегетацію і активно розвивається, проходячи стадію стеблування та наближається до бутонізації. Проте різкі похолодання що настали в 20-их числах березня внесли свої корективи в розвиток ситуації на полях. Поля, оброблені страховими протидводольними гербіцидами незадовго до заморозків, знаходяться в стресовому стані і потребують застосування біостимулянтів. А також, згідно довгострокового прогнозу повторна хвиля похолодання має надійти в Україну наприкінці березня. Тож, до цього часу необхідно підготуватися і запланувати обробку одразу після закінчення похолодання задля уникнення наслідків.

«САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» з метою контролю хвороб озимого ріпаку рекомендує застосувати потужний трьохкомпонентний фунгіцид ЮТАКА, СЕ з нормою 1,2-1,4 л/га. Препарат дозволить проконтролювати весь комплекс хвороб ріпаку та сприятиме загоєнню ран (мікротріщини) після пошкодження заморозками.


На полях,  що постраждали від заморозків, слід обов’язково застосувати інноваційний біостимулянт АМАЛГЕРОЛ, ЕВ із нормою застосування 2,0 – 3,0 л/га.

Біостимулянт підвищить імунітет рослин та їх стійкість до несприятливих умов навколишнього середовища - пестицидних та температурних стресів. АМАЛГЕРОЛ, ЕВ  безпечний для комах запилювачів і абсолютно не фітотоксичний для сільськогосподарських культур. 

АМАЛГЕРОЛ, ЕВ містить у своєму складі екстракти морських водоростей та рослин, є 100% натуральним продуктом, сертифікованим для використання в органічному землеробстві.

Не зволікайте із своєчасним застосуванням ЮТАКА, СЕ та АМАЛГЕРОЛ, ЕВ, адже втрачений час призводить до втрат врожаю і його неможливо компенсувати.

За консультаціями звертайтесь до представника компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні, або до головного офісу: +38 (044) 494-37-04