ЗАХИСТ ПОСІВІВ СОЇ ВІД СТРЕСУ ТА ПОСУХИ

Погодні умови цього року суттєво вплинули на строки посіву сої, тож в різних регіонах України посіви знаходяться в абсолютно різному стані: від фази 1-2 справжніх трійчастих листків до початку бутонізації. Але, не дивлячись на такі розбіжності, практично на всіх полях зараз проводиться внесення різних страхових гербіцидів, застосування яких, нажаль, часто може призвести до проявів фітотоксичності на рослинах сої та до затримки її розвитку.

Для відновлення рослин після різноманітних стресів, а також стресів, завданих застосуванням гербіцидів, експерти «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують застосувати мультифункціональний біостимулянт та антистресант АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС.

АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС - це багатокомпонентний препарат, котрий містить у своєму складі екстракти водоростів, екстракти рослин, амінокислоти, антиоксиданти та фітогормони, що допомагають швидкому відновленню рослин, їх регенерації, подальшому швидкому розвитку клітин, формуванню генеративних органів й отриманню кращого врожаю.

АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС слід застосувати одразу після отримання ушкоджень чи появи проявів фітотоксичності на рослинах.

Рекомендована норма застосування становить 2,0-2,5 л/га.

Крім того, слід зважати на посуху. Цей рік, особливо травень і перша половина червня, в центральних, північних та частині західних областей видалися аномально посушлививими, від чого вже значно постраждали посіви озимих зернових культур, відбувається затримка в рості та розвитку кукурудзи, соняшнику і частково сої. Незважаючи на те, що останніми днями в більшості регіонів пройшли дощі і культури почали почувати себе краще, повернення посухи вже в кінці червня-липні цілком ймовірне, і воно може найбільше вдарити саме по сої, яка якраз в цей період буде цвісти та формувати майбутній врожай.

Щоб зменшити наслідки майбутніх посушливих умов та запобігти можливим втратам врожайності, «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендує застосувати в посівах сої, ближче до періоду бутонізації біоктиватор рослин для управління водними та термальними стресами - НУРСПРЕЙ.

НУРСПРЕЙ  - препарат, що створений на основі унікальної запатентованої технології.

Ця технологія базується на використанні сигнальної молекули, яка проникає в клітину рослини й продукує постійне утворення осмолітів (пролін) та антиоксидантів (супероксиддисмутаза, аскорбатпероксидаза та ін.). Дані речовини в рослині зазвичай утворюються лише після настання стресу.

В період стресових навантажень, а саме в період високих температур, посухи та дефіциту вологи, осмоліти та антиоксиданти підтримують цілісність клітин і в’язкість клітинного соку на належному рівні. Таким чином після застосування НУРСПРЕЙ рослина вже заздалегідь підготовлена до можливого гідротермального стресу і може краще перенести несприятливі умови та сформувати кращий врожай.

Вже через 24 години після обробки в рослині починають утворюватися осмопротектори (осмоліти) та антиоксиданти, через 3 доби після застосування препарат повністю активує рослину та забезпечує протекторні властивості протягом 30-40 днів після обробки.

Застосування НУРСПРЕЙ з нормою 1,0 л/га дозволить рослинам краще перенести посушливі умови, сформувати більше бобів та зменшити їх абортацію, сформувати кращий листовий апарат та отримати вищий врожай.

Також, окрім сої, доцільним в цей період ще є застосування НУРСПРЕЙ на кукурудзі та соняшнику, норма внесення складає також 1,0 л/га, обробки можна проводити починаючи із фази 8-10 листків.

Потурбуйтеся про свої посіви і вони віддячать Вам щедрими врожаями!

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників "Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.