ЗБІЛЬШУЄМО ВРОЖАЙНІСТЬ ОВОЧІВ З АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС!

Існує багато чинників, які можуть впливати на кількість та якість врожаю томатів. Фермер може контролювати більшість із них за допомогою різноманітних підходів та методів вирощування. Але в той же час у процесі вегетації рослини часто піддаються впливу низки факторів, які можуть викликати стан стресу, внаслідок чого призупиняється ріст і розвиток рослин, різко знижується активність кореневої системи, знижується інтенсивність фотосинтезу тощо.

В період цвітіння стресові фактори можуть призвести до зменшення зав’язування плодів або скидання зав’язі. Причини стресу можуть бути різні, основні з них: коливання нічних та денних температур, надто високі чи низькі температури, нестача або надлишок вологи.

Для нівелювання факторів стресу, підвищення врожайності культури, а також покращення товарності продукції, експерти «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують застосовувати біостимулянт АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС.

Препарат зареєстрований для застосування методом краплинного зрошення або ж безпосереднього обприскування рослин в період вегетації з нормою 2,0-3,0 л/га трикратно.

Залежно від періоду застосування АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС виконує різні функції:

1. За умови застосування препарату перед висадкою або через 3-5 днів після висадки розсади посилюється розвиток кореневої системи та, як наслідок, вегетативної маси (фото 1), підвищується імунітет рослин та стійкість до несприятливих умов навколишнього середовища.

В результаті підвищується здатність рослини до засвоєння доступних форм фосфору та калію з ґрунту, що активно сприяє стійкості культури до хвороб.

Фото 1. Дослід на томатах. Угорщина, 2018р. 

Рослини, оброблені Амалгерол Ессенс (праве фото), мали більш товсте стебло, а також більш кількість та розмір плодів

Згідно даних досліджень, проведених в Угорщині 2018 року, за умови 4-кратного застосування за вегетаційний сезон АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС у нормі 2,0 л/га приріст врожайності був 18%, приріст росту кореневої системи - 12%.

2. Внесення в період вегетації, в тому числі в період "цвітіння - дозрівання плодів", сприяє кращому зав'язуванню та забарвленню плодів, а також допомагає протидіяти сонячним опікам, деформації плодів та їх розтріскуванню. Внесення продукту допомагає також підвищити стійкість до стресів та хвороб, що в решті-решт дозволяє отримати більш товарну продукцію (Графік 1) та прибавку у врожайності.

Графік 1. Вплив Амалгерол Ессенс на товарність томатів. Франція. Сорт томатів: Бренда

На графіку 1 показано дослід у Франції на томатах сторту Бренда.

Як можна побачити на діаграмі, кількість товарних томатів на рослинах, що були оброблені АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС, більша на 24% у порівнянні з необробленим контролем!

Прибавка врожаю на дослідній ділянці склала +960 кг/га.

Важливо наголосити: АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС є повністю безпечним для навколишнього середовища, корисної ентомофауни та людей, що працюють з препаратом і споживають продукцію. 

Згідно регламентів застосування, продукт не має періоду очікування до збору врожаю, а отже збирати продукцію можна вже через годину після обробки.

АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС є сертифікованими для застосування у системах органічного землеробства.

Подбайте про врожайність, товарність та екологічність ваших овочів!

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників "Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.